היתרונות שלנו

תעודת אחריות
הטכנולוגיה החדשה והמתקדמת, יחד עם הנסיון הרב שצברנו ב- 30 השנים האחרונות, מאפשרים ל"הראל" להיות חברת הרהיטים היחידה שמעניקה לכם תעודת אחריות על כל המוצרים למשך 3 שנים.
מחירים נוחים
כל הרהיטים שאנו מוכרים מתוכננים ומיוצרים במפעל של "הראל", מה שמאפשר לנו להוזיל משמעותית את המחירים, אך עם זאת להמשיך לספק לכם מוצרים באיכות גבוהה ביותר תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.
אספקה מהירה
זמן האספקה של מוצרינו הוא מהיר ביותר – בתוך ימים ספורים מיום ההזמנה יגיע המוצר אל ביתכם והוא יורכב על ידי מקצוענית שעברו הכשרה מיוחדת על ידי הצוות המקצועי של "הראל".
מוקד שרות לקוחות
על מנת לספק לכם את השרות הטוב ביותר במהלך תהליך הקנייה וגם לאחריה, "הראל" מעמידה לרשותכם מוקד טלפוני מקצועי. המוקד זמין לכל שאלה שלכם.
סניפים ברחבי הארץ
רשת חנויות הרהיטים של "הראל" בתנופה מתמדת של צמיחה והתפתחות. כיום מונה הרשת עשרה סניפים בערים המרכזיות בארץ, ורק בהם ניתן להשיג את מוצרי "הראל".
על מנת לפתור את בעיית היווצרות תופעת "הבטן" בדלתות הארונות, מחלקת המחקר והפיתוח של "הראל" פיתחה את שיטת ה- ACS, מתווסף בשלב הייצור ציר חמישי (בנוסף ל- 4 הצירים הקיימים בארון סטנדרטי) שמטרתו קיבוע הדלתות ואיזון כובד משקל דלת הארון. הציר ממוקם באזור בו מתקיים אותו לחץ אשר גורם להיווצרות "הבטן".
באמצעות שיטה זו 5 הצירים שומרים על עמידות מבנה הדלתות לאורך שנים ובכך מאריכים את תוחלת חיי הארון באופן משמעותי.
גב זכוכית
בעזרת זב ההגנה המשולש שלנו שמגיע מאחורי כל זכוכית או מראה (ברוב מידות הארונות), אתם יכולים להציב ארונות הזזה ללא חשש בחדרי ילדים ובשאר חדרי הבית

קידום אתרים - אקסטרה || נטביז - חברה לבניית אתרים

קבלת הצעת מחיר ומידע