ארונות אחסון לגינה

בשנים האחרונות הצרכן הישראלי מבקש להגשים את החלום וליהנות מבית עם גינה. עיצוב גינה נכון חייב להתחשב בצרכים של שאר בני המשפחה, וכן במרכיבים שונים הכוללים את מרכיבי השטח והרגלי הבילוי במקום. בשוק הישראלי ניתן למצוא חנויות רהיטים רבות המציעות ארונות אחסון לגינה. נשאלת השאלה כיצד לבחור ארונות קיר לגינה? בעת בחירת הארונות  כדאי להביא בחשבון את גודלם של הארונות והרגלי הבילוי של המשפחה. מדובר בנושא חשוב, היות ואתם לא מתכננים לרכוש ארונות לגינה מדי שנה, וכי מדובר ברכישה שנועדה להחזיק שנים רבות.

הגדרה של חלל הגינה

אחד הדברים הראשונים שיש לתת עליהם את הדעת בבואנו להגדיר את חלל הגינה הוא גודלו. כאשר חלל הגינה קטן, כדאי לחשוב לרכוש יחידות אחסון פונקציונאליות ולתת מענה לשטחי עבודה. לעומת זאת, כאשר חלל הגינה גדול יותר, כדאי לקחת בחשבון איזה חפצים יוכנסו לתוך הארונות, האם כדי להכניס אך ורק כלי עבודה לגינה או שמא אפשר לחשוב על הכנסת אביזרים נוספים.

הרגלי הבילוי בגינה

פרמטר נוסף שיש להביא בחשבון הוא גודלה של המשפחה, וכן את הרגלי הבילוי שלה בגינה, האם בני המשפחה נמצאים שעות רבות בגינה. אם התשובה חיובית ובני המשפחה נמצאים שעות רבות בגינה, יש להקדיש מחשבה רבה לרכישת חומרים שנועדו לתחזק את הגינה ואילו אם התשובה שלילית ובני המשפחה לא נמצאים זמן רב בגינה, הדגש יהיה יותר על ריהוט גן מבחינה עיצובית ומראה הארונות.
לפיכך, כאשר בני המשפחה מבלים זמן רב בגינה, כדאי לתכנן יחידות אחסון גבוהות יותר, מה שמאפשר להוסיף בהמשך יחידות אחסון נוספות שיאחסנו את כל החפצים שנועדו לתחזוקת הגינה ויאפשרו לבני המשפחה לבלות שעות רבות בגינה.
במידה ובני המשפחה מבלים זמן רב בגינה, כדאי לבחור ארונות וכן ריהוט מעוצב לגינה בבית, כאשר יש להקפיד על זרימה של התנועה ומעברים פתוחים בין החפצים השונים, זאת כדי להימנע מתחושת עומס וצפיפות.

נוחות ועיצוב

פרמטר נוסף שיש להביא בחשבון בעת בחירת ארונות הוא בחירת ארונות אשר משלבים בתוכם מדפים נשלפים או פרזול נשלף, המאפשרים גישה נוחה לכל החלקים בארונות. בעת תכנון ארונות לחלל הגינה יש להביא בחשבון את החיבור של הארונות עם חלל הבית ולהקדיש מחשבה לפן העיצובי כלומר, יש להקדיש מחשבה לבחירת ארונות לגינה המשתלבים עם שאר החללים בבית ליצירת מראה אחיד.

סיכום

כיום בעקבות התפתחות תחום עיצוב הבית בכלל וחלל הגינה בפרט, ניתן לראות פריטים רבים כדוגמת ארונות לגינה שמאפשרים לסדר ולארגן מחדש את חלל הגינה ולהעשיר את פתרונות האחסון, החל מארונות המעוצבים בעיצובים מודרניים ועד לארונות המאפשרים להכניס את החפצים בצורה מסודרת וכוללים מדפים נשלפים, אליהם ניתן להכניס רשימה ארוכה של כלים שיכולים לסייע בעת עבודה בגינה.
בסופו של דבר, הגינה מהווה חלל מרכזי בבית בו מתבצעות פעולות שונות, ולכן יש חשיבות רבה לעיצוב פונקציונאלי הכולל מחשבה על כמות השטח, התייחסות להרגלי הבילוי של המשפחה בחלל הגינה, דאגה למקומות אחסון רבים, אך גם אפשרות לעצב את הארונות תוך מחשבה על דגמי העיצוב החדשים.
תכנון נכון של הארונות יכול להביא לניצול מרבי של חלל הגינה ולמנוע שטחים שאינם מנוצלים. כמו כן, תכנון ארונות צריך להתחבר לסביבה. בדיוק כפי שאתם מקדישים מחשבה לרכישת ארונות מטבח שישתלבו עם חלל הבית, כך אתם צריכים להקדיש מחשבה לבחירת ארונות הגינה שישתלבו היטב עם הסביבה ויאפשרו לכם להכניס את כל החפצים שלכם למקום אחד ולמנוע אי סדר בחלל הגינה.
חזרה לעמוד הכתבות

קידום אתרים - אקסטרה || נטביז - חברה לבניית אתרים

קבלת הצעת מחיר ומידע