מחירים של ארונות הזזה

ארונות הזזה הפכו בשנים האחרונות לסוג הארונות הפופולארי ביותר. לארונות אלה יתרונות רבים, כאשר בראש וראשונה נמצאים החיסכון במקום וכן האסתטיקה של ארונות אלה. רבים מבין המתעניינים בארונות הזזה, סבורים בטעות כי מחירי ארונות הזזה יקרים יותר משמעותית ממחיריהם של ארונות עם דלתות פתיחה. אך אין הדבר נכון בהכרח. מהם המחירים של ארונות הזזה, האם ניתן למצוא ארונות הזזה במחירים זולים, ואיפה הם ממוקמים בהשוואה לסוגי ארונות אחרים? על כך ינסה לענות מאמר זה.

מחירים של ארונות הזזה

מחירים של ארונות הזזה מושפעים מפרמטרים שונים: סוג העץ ממנו בנוי הארון, החומר ממנו בנויות הדלתות ועיצובו
בין אם מדובר בארונות מעוצבים או בארונות סטנדרטיים. כמובן שככל שהדלתות מעוצבות יוצר ומשולבות בחומרים יקרים יותר כך גם המחיר יהיה גבוה בהתאמה.
פרמטר נוסף אשר משפיע על מחיר הארון הוא גודלו. ככל שהארון גדול יותר, כך מחירו יהיה גבוה יותר.

ארונות הזזה במחירים זולים

מחירי ארונות הזזה בסיסיים (ברוחב של 120 ס"מ ועד 160 ס"מ) העשויים מלמין יצוק, ינועו סביב 1,990 ₪. זהו מחיר זול לכל הדעות לארון. אמנם,

אחד הפרמטרים שמייקרים במעט את מחירם של ארונות ההזזה לעומת ארונות הפתיחה הוא ששלד הארון עשוי אלומיניום, פרט שמקנה לו יציבות רבה יותר מאשר ארונות עם דלתות נפתחות אשר אינם כוללים מסגרת שכזו.

ישנו גוון רחב של ארונות הזזה וארונות פתיחה, המחירים בארונות פתיחה נעים החל מ-990 שח ובארונות הזזה המחיר ל-160 רוחב מתחיל מ-1990 שח.

ארון הזזה דגם סטרייפסארון הזזה דגם מעוצב

 

 

ארונות הזזה גדולים ומעוצבים

כאמור, ככל שהארון גדול יותר ועשוי מחומרים איכותיים יותר, עולה מחירו. כאשר הארון עשוי מדלתות זכוכית, או שהדלתות מעוצבות בעיצוב מיוחד ומקורי, יעלה מחיר הארון בהתאם.

בדיקה מקיפה מראה כי פערי המחירים בין ארונות הזזה לארונות פתיחה אינם כה גדולים. צריך לבדוק היכן קונים את הארון הבא שלכם , האם קונים ארון מהיצרן עצמו או מחנויות שונות אשר קונות ממפעלים

חזרה לעמוד הכתבות

קידום אתרים - אקסטרה || נטביז - חברה לבניית אתרים

קבלת הצעת מחיר ומידע