ארונות הזזה מעוצבים: כך תשדרגו את חדר השינה שלכם

ארונות הזזה הם ללא ספק פתרון מצוין עבור בתים רבים והם מאפשרים לנו נוחות רבה לצד חיסכון רב במקום. בשונה מדלתות רגילות של ארון, ארונות הזזה מעוצבים נפתחות כלפי פנים, מה שמותיר יותר מרווח בחלל החדר.

ארונות הזזה ניתן למצוא במגוון רב של דקורציות ועיצובים מרשימים, כאלה שיקנו לחדר מראה מרשים ויפה, כמו – חיפוי הדלתות במראות מעוצבות, זכוכיות מעוצבות, טפטים אופנתיים, מדבקות, שילוב של זכוכית וניקל, עיטורים שונים והרשימה עוד ארוכה. למעשה, האופציה של הדלת החשופה מאפשרת לנו לקבל ארון יוקרתי שיוכל לשדרג בקלות כל חלל.

ארון הזזה זכוכית בשילוב עיטורים

כיצד בוחרים ארונות הזזה מעוצבים?

כאשר אנו בוחרים ארונות הזזה מעוצבים, בין אם זה לחדר הילדים, חדר שינה, למחסן, למטבח ולמעשה עבור כל חלל הבית שלנו. ראשית עלינו להתייחס לסגנון העיצובי של הארון ולהתאימו בקפידה לעיצוב השולט בבית, וזאת מכיוון שבהזמנת הארונות וודאי לא תרצו להזמין ארונות אשר מנוגדים לקו העיצוב הכולל של ביתכם.

חשוב לזכור כי הארונות הזזה תופסים נפח גדול מאוד בחלל החדר שבו תרצו להציב אותו, כך שבמידה והעיצוב שלהם לא יהיה לטעמכם או לא יהיה מותאם לעיצוב הבית, תוכלו ליצור אווירה ללא מאוזנת שתוכל לפגוע בעיצוב הקיים של החלל.

ארון הזזה מעוצב

איך תדעו איזה ארון הזזה יתאים לכל חלל בבית שלכם?

עולם ארונות ההזזה, מכיל היצע רב ומגיע בעיצובים שונים ומגוונים ואך בגדלים רבים, כך שיש להתאים בקפידה את הארון על פי גודל החדר ועיצובו. כך שמצד אחד לא יהיה גדול מידי ויתפוס מקום רב בחלל ומצד שני לא יהיה קטן מידי לשרת את המטרה שלכם והיא אחסון הבגדים בצורה נוחה.

זה לא סוד שארונות הזזה נוחים בהרבה יותר מאשר ארונות בעלות דלתות נפתחות, וכמובן שהם קלים יותר לתפעול ולתחזוקה, מכיוון שהם אינם יוצאים מן המסילות לכן הם נשמרים לזמן רב יותר. מעבר לכך, ארונות הזזה הם בטיחותיים יותר בסביבה של ילדים קטנים, מכיוון שהם אינם נפתחים כלפי חוץ כך שאצבעות הילדים לא יכולים להיתפס בפינות וחלילה ולהיפצע.

חזרה לעמוד הכתבות

קידום אתרים - אקסטרה || נטביז - חברה לבניית אתרים

קבלת הצעת מחיר ומידע