ארונות הזזה – סוגי ציפוי

ארונות הזזה – סוגי ציפוי

ארונות הזזה מהווים כיום אלמנט עיצובי קריטי ודומיננטי במראה החדר. בעבר עיקרון עיצוב החדר היה הסוואת הארון, אולם כיום בשוק מוצע מגוון רחב מאוד של סגנונות ארונות הזזה, שחבל שלא לשלבם בקביעת המראה העיצובי של החדר. ציפוי דלתות הארון קובע את הסגנון העיצובי שלו. כך תוכלו לקבוע עבור ארון ההזזה שלכם ציפוי עץ, זכוכית עם הדפסים, מראה או פורניר.

ציפוי מראה
ציפוי דלת ארונות הזזה במראות הינה בחירה מצוינת להעשרת החדר בסגנון מודרני ונקי. דלתות מראה על גבי ארון הזזה הן פתרון מבריק עבור חדרים קטנים ודחוסים יחסית. לא רק שדלתות ההזזה של הארון חוסכות מקום יקר בחדר אלא גם שההשתקפות במראה על גבי הארון יוצרת אשליה של מרחב גדול יותר. ציפוי מראה מעניק תחושה ייחודית לחדר של מרחב, מודרניות וברק. חשוב למקם את הארון בצורה טובה על מנת שהארון יבלוט ויהיה חלק מרכזי מעיצוב חדר השינה.

ציפוי של הדפס אישי
הסגנון החם ביותר בשוק כיום הינו ארונות הזזה עם זכוכית שעליה ישנה הדפסה ייחודית ומותאמת אישית. בעזרת בחירת הדפס צבעוני תוכלו לעצב את חדריכם בסיוע ארון ההזזה. זה הזמן להביע את היצירתיות שבכם וליהנות מהדפס ייחודי וכייפי בחדריכם. בעבור חדר הילדים ניתן לבחור בהדפס של דמויות מצוירות אהובות כמו למשל פו הדוב וחבריו. תנו לדמיונכם להוביל אתכם ותתגאו בארון הזזה עם סגנון ייחודי הקיים רק אצלכם.

ציפוי עץ או פורניר

אפשרות נוספות לציפוי דלתות ארונות הזזה הוא ציפוי מעץ. ציפוי מעץ ישלים מראה כפרי וקלאסי של ארון ההזזה. אם אתם מעוניינים לצמצם את ההשקעה הכספית בארון ההזזה שלכם תוכלו לבחור לחילופין ציפוי פורניר. ציפוי פורניר הינו זול יותר אבל יפה לא פחות. לראשותכם יעמוד מגוון רחב של צבעי פורניר שיקנו סגנון כפרי לחדריכם.

לסיכום, קיימים כיום בשוק וריאציות שונות של סגנונות ארונות הזזה הנבדלים במראם ובסוג ציפוי הדלתות. זו הסיבה שתוכלו להתאים בקלות לארונכם את הציפוי המתאים לו ולסגנון החדר הרצוי לכם.

ארון הזזה דגם פרינט - לונדון

חזרה לעמוד הכתבות

קידום אתרים - אקסטרה || נטביז - חברה לבניית אתרים

קבלת הצעת מחיר ומידע