התאמת ארונות לאמבטיה ולחדרי שינה

דומיננטיים ומינימליים, עשויים עץ או מתכת, פלסטיק או בד, גדולים וקטנים, צבעוניים או בשחור לבן – ארונות הם חלק בלתי נפרד מחיינו. בין שמדובר בארונות בגדים ובין אם מדובר בארונות לקוסמטיקה, בין שאלו הם ארונות אחסון או ארונות לכלים –  אין ספק כי ביתנו היה נראה אחרת לגמרי ללא הארונות. הסדר, הארגון והמרחב בבית הינם תוצאה של ארונות המתאימים לצרכינו.
אבל לא כל הארונות דומים, כמובן. ארונות המיועדים למטרות שונות הינם ארונות בעלי תכונות ייחודיות ובבחירת כל ארון יש לקחת בחשבון את השיקולים השונים שהוא מצריך, כמו גם את השלכותיו.
חדר שינה נעה

בחירת ארון לאמבטיה

חדר האמבטיה הינו בין החדרים האינטימיים ביותר בבית והוא מצריך ארונות המספקים את המענה הדרוש לצרכי דיירי הבית. לפיכך עליו להיות ממוקם היטב ובעל תכונות המתאימות לחדר האמבטיה.

ארונות מתחת לכיור

המיקום הריק שתחת הכיור הינו אזור אידיאלי לשילוב ארונות אמבטיה. חשוב לקחת בחשבון כי מדובר באזור מוגבל ולכן בבחירת הארון יש להתחשב במידות הרצויות, כמו גם בהיקף התכולה שתאוחסן בארון. בהתאם לצרכי דיירי הבית יש לבחור את גודלו של הארון.

ארונות חסינים למים

חדר האמבטיה הינו בין החדרים הנמצאים במגע עם מים יותר מכל חדר אחר. לפיכך עליו להיות מותאם לתנאים הייחודיים ולהכיל אלמנטים חסינים ועמידים בפני מים בלבד. כך, נבחר ארונות בעלי חומרים קשים יותר אשר יוכלו לשמור על יופיים גם כעבור שנים רבות של שימוש בחדר האמבטיה.

התאמת ארונות לחדרי שינה

חדר השינה הוא המקום בו אנו נרגעים, צוברים אנרגיה ליום המחר ונחים. לפיכך, הארונות המוצבים בחדר השינה צריכים להיות בעלי עיצוב נוח ונעים ובעיקר – נוחים לשימוש. כמו כן, ניתן ליצור באמצעות הארונות מרחב שקט ומרגיע המתאים לצרכי המשתמשים בחדר.

ארונות נסתרים בקיר

עיצובים בסדרת "הבית החכם" אינם שמורים רק לבעלי האמצעים וכיום ניתן למצוא מגוון רחב של ארונות בפרט ורהיטים בכלל –  ההופכים את החיים לקלים יותר. באמצעות ארונות נסתרים ניתן ליצור בחדר השינה מרחב גדול ונינוח, נעים ומרגיע המתאים לחדר השינה. כמו כן, הארונות הנסתרים מגיעים במפרטים טכניים שונים המאפשרים התאמה מקסימלית לחדר השינה.

ארונות פונקציונאליים

לא רק ארונות נסתרים שומרים ומקיימים את התפיסה הפונקציונאלית. מגוון הארונות הקיים כיום פותח פתח לעולם שכולו נוחות ועיצוב. ארונות המותאמים למבנה הייחודי של החדר וארונות המשולבים במיטה, ארונות הכוללים פינה משרדית ועוד – הינם קולו של דור העיצוב החדש.
חזרה לעמוד הכתבות

קידום אתרים - אקסטרה || נטביז - חברה לבניית אתרים

קבלת הצעת מחיר ומידע