למה ארונות הזזה עדיפים על ארונות פתיחה?

מחפשים אחר פתרונות אחסון לסביבת המגורים? מתלבטים בין ארונות הזזה לארונות פתיחה? זה הזמן לדעת הכול על היתרונות הנלווים לרכישתם של ארונות הזזה.

ארונות המשמשים למטרות אחסון בסביבת המגורים, הם למעשה הגדרה כללית לכל סוגי הארונות העומדים לרשותכם, החל מארונות פתיחה בני 2/3/4 דלתות או ארונות הזזה המיועדים בעיקר לצרכי אחסון בחדרי השינה ועד לארונות שירות המיועדים לסביבת המטבח וחדרי הרחצה.

ארון הזזה דגם "יפני" בשילוב זכוכית

ארונות הזזה – כל היתרונות

כאשר משווים בין ארון דלתות פתיחה לבין ארון הזזה, הרי שארונות הזזה עדיפים בכל פרמטר השוואתי, וזאת לנוכח היתרונות הרבים הנלווים לארונות ההזזה המודרניים הכוללים בין היתר:

מנגנוני הזזה נוחים ויעילים – כיום, כל ארון הזזה בכל גודל משלב בתוכו מנגנון הזזה פונקציונאלי המסייע לפתיחה/סגירה קלה ונוחה של כל סוגי דלתות ההזזה ללא קשר לגודלן.

ניצול מיטבי של שטח החדר- בניגוד אל ארונות פתיחה בהם יש לקחת בחשבון את רוחב הדלת הנפתחת כלפי חוץ, ארונות הזזה מאפשרים לכם לנצל באופן המיטבי ביותר את שטח החלל בו תהיו מעוניינים למקם את הארון. ניצול מיטבי של חלל החדר יכול לבוא ביטוי גם במסגרת רכישה של ארון הזזה עם מראה מובנית.

חומרי גלם איכותיים – ייצור של ארון עם דלתות הזזה נעשה כיום באמצעות חומרי גלם איכותיים המאפשרים לכם ליהנות מארונות אחסון המתאפיינים בעמידות רבה לאורך שנים.

מגוון רחב של אפשרויות עיצוביות – ארונות הזזה, בניגוד לארונות פתיחה, מאפשרים לכם ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של אפשרויות עיצוביות הבאות לידי ביטוי במסגרת ארון הזזה מעוצב המיוצר מדלתות זכוכית מודפסות, ארונות הזזה מעוצבים המשלבים בתוכם מסכי טלוויזיה מובנים בחזית דלתות ההזזה ועוד.

 

ארון הזזה זכוכית

פתרונות אחסון מתקדמים לארונות הזזה

מעבר ליתרונות המובהקים של ארונות ההזזה המודרניים, עומדת לרשותכם האפשרות ליהנות מפתרונות אחסון מתקדמים בגוף הארון, כאשר בין יתר הפתרונות תוכלו למצוא אפשרויות שונות לאופן חלוקת השטח הפנימי של הארון. אופציה זו מאפשרת לכם להפוך כל ארון הזזה לאמצעי אחסון מתקדם וחכם בסביבת המגורים, בין אם מדובר בארונות הזזה המיועדים לחדרי השינה והמגורים ובין אם מדובר בארונות הזזה המיועדים לחדרי הרחצה. בין יתר פתרונות האחסון המתקדמים אותם ניתן לשלב בארונות ההזזה תוכלו למצוא: מערכת מדפים מתכווננת, תאי תלייה נשלפים, מגירות נשלפות ועוד.

ארונות הזזה בהתאמה אישית לכל סביבת המגורים

ארונות הזזה ניתנים כיום לייצור גם במסגרת התאמה אישית מלאה וזאת בהתייחס לגודל הארון הנחוץ לכם, אופן חלוקת השטח הפנימי של גוף הארון ומיקומו של ארון ההזזה בסביבת המגורים. לפיכך, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של ארונות הזזה המותאמים גם לחדרי שינה ומגורים וגם לחדרי רחצה.

היתרונות הנלווים לרכישת ארונות הזזה בשילוב העיצובים המיוחדים ופתרונות האחסון המתקדמים, הופכים את ארונות ההזזה לאמצעי האחסון הנפוץ ביותר כיום.

חזרה לעמוד הכתבות

קידום אתרים - אקסטרה || נטביז - חברה לבניית אתרים

קבלת הצעת מחיר ומידע