סוגי כונניות וכוורות לחדרי ילדים

סוגי כונניות וכוורות לחדרי ילדים

עיצוב חדרי ילדים כבר הפך מזמן לחלק לא פחות חשוב מעיצוב הבית כולו. מחשבה רבה מושקעת בעיצוב חדרי ילדים יפים ואופנתיים, אך גם נוחים ובטיחותיים. מבין הרהיטים והאביזרים שמכילים חדרי ילדים כונניות וכוורות לחדרי ילדים הם אחד האלמנטים להם יש להקדיש מחשבה רבה.

הייחודיות של כוורות לחדרי ילדים בחברת "הראל רהיטים בע"מ"
חברת "הראל רהיטים בע"מ" משווקת מספר סוגי כוורות לחדרי ילדים העונות למגוון רחב של גילאים, טעמים וצרכים. בקטלוג החברה מגוון רחב של כונניות מעוצבות. הכונניות מיוצרות בשיטות המתקדמות ביותר, כאשר גולת הכותרת היא שיטת החיתוך הממוחשב (CNC).

ספרייה פינתית

סוגים של כונניות מעוצבות לחדרי ילדים

ספריה זוגית:

ספריה זו מורכבת מכוורת בת 6 קוביות. הכוורת מורכבת בצורת "ראי" בעל 2 חלקים שווים. כמו כן מכילה ספריה זו שולחן זוגי עליו יכולים לעבוד שני ילדים בו זמנית.

ספריה מדגם נדב:

ספריית יחיד. הספרייה כוללת 4 קוביות "כוורת" להנחת ספרים ומשחקים, וכן שולחן עבודה נח עם הכנה למחשב.

ספרייה פינתית:

לחדרי ילדים קטנים, או חדרים בהם יש פינה לא מנוצלת ניתן להתאים ספריה פינתית. הספרייה ממוקמת בפינת החדר וממקסמת את כל יתרונותיה. היא כוללת שולחן כתיבה עם שני משטחי עבודה, כאשר הפינה עצמה מיועדת למסך המחשב. כמו כן כוננית הספרים בנויה בצורת ספריה עם מדפים למחסן, וכן מדפים סגורים עם דלתות עבור חפצים שרוצים לשמור עליהם. יתרון נוסף של כוננית זו הוא שתי שידות מגירות משני צידי השולחן, דבר המכפיל את מספר המגירות

ספריה דגם גלית:

>ספריה זו מהווה דוגמה של כונניות מעוצבות לחדרי ילדים. הספרייה כוללת שולחן כתיבה ליחיד הכולל שידה ובה ארבע מגירות. עיצוב השולחן והצבעים המרהיבים (ניתן להזמין את השולחן כך שכל מגירה מגיעה בצבע אחר) הופכים את חדר הילדים לאופנתי ומושך.

בחברת "ארונות הראל" ניתן למצוא מגוון של כונניות וכוורות לחדרי ילדים המתאימות לגילאים שונים ולחדרים בכל הגדלים.

חזרה לעמוד הכתבות

קידום אתרים - אקסטרה || נטביז - חברה לבניית אתרים

קבלת הצעת מחיר ומידע