פירוט אפשרויות שונות בארונות בגדים

בשוק קיימים כיום שני סוגים עיקריים של ארונות בגדים: הסוג הראשון מורכב מארונות מוכנים. ארונות מסוג זה ניתן לרכוש בגדלים שונים ולהתאימם לכל מקום שנמצא לנכון בבית. במידה ונרצה לרכוש ארון כזה פשוט נלך לאחת מתוך מאות החנויות הקיימות.
הסוג השני מדבר על מה שנקרא ארונות קיר. ארונות אלה מוזמנים לפי מידה ולכן יתאימו התאמה מקסימאלית לביתנו. מדובר בארונות סטנדרטיים, אשר מיוצרים לפי כפולות של גודל מסוים שאותו אנו קובעים. גם בתחום זה לא נצטרך להתאמץ ולחפש זמן רב כיוון שקיימות חברות רבות שמתמחות בעניין.

על-פי הערכות שנתנו החברות מובילות בתחום, שוק הארונות בישראל מגלגל כ-360 מיליון שקלים בשנה. 70% מהשוק ארונות המיוצרים באופן תעשייתי ואילו השאר מיוצרים על- ידי נגרים פרטיים. באיגוד יצרני העץ בישראל מעריכים, כי מידי חודש נמכרים בין 8,000 ל 7,000 ארונות מהסוג הסטנדרטי, שרוחבם הוא בכפולות של 80 ס"מ, וגובהם עד שני מטרים וארבעים סנטימטרים.

חדר שינה נעה

החומרים מהם מורכב הארון
ברוב המקרים הארונות מיוצרים ממלמין יתרונות החומר הם , שישנם מגוון גדול של צבעים, החומר הוא יחסית זול ומאוד עמיד לארונות בגדים בין אם מדובר בארונות הזזה ובין אם מדובר שארונות פתיחה.

מרבית האנשים בארונות הזזה יבחרו דלתות העשויות מזכוכית , אך תמיד כדאי לשים לב שמאחרוי כל זכוכית בארונות ההזזה ישנו גב הגנה המגן על הדלתות ושבירה ודואג לכך שגם אם ישברו אז הזכוכית לא תתנפץ על הרצפה בצורה מסוכנת.

חשוב מאוד שגם הצירים והפרזולים של הדלתות יורכבו מחומרים איכותיים. יש יצרנים שלא חושבים לזמן הארוך ומייצרים דלתות כבדות וגדולות מדי ואז, במיוחד כאשר מדובר בדלת עליה מותקנת מראה שמוסיפה לדלת משקל, הצירים יתעקמו והארון לא ייפתח וייסגר כהלכה.
טווח מחירים
חשוב לציין שכשמדברים על ארונות קיר אין צורך לרכוש את הדגם היקר ביותר. גם ארונות קיר זולים יחסית יכולים להחזיק ומחזיקים מעמד שנים רבות. בגדול נאמר שטווח המחירים נע בין 990 שקלים ו"צפונה" , בהתאם לחומרים ולגימורים שיופיעו בארון.

כפי שאמרנו ארון הבגדים הוא אביזר שימושי ויפהפה שמשמש כל אחד ואחד מאיתנו. ניתן למצוא ארונות קיר במגוון רחב של דגמים שמורכבים מחומרים שונים ובטווח מחירים רחב מאוד.

חזרה לעמוד הכתבות

קידום אתרים - אקסטרה || נטביז - חברה לבניית אתרים

קבלת הצעת מחיר ומידע