חדרי ארונות קטנים

חדרי ארונות קטנים – פתרון גדול לדירות קטנות

חדרי ארונות הפכו בשנים האחרונות לפתרון אחסון הבגדים הנוח והמבוקש ביותר. עם זאת, חדרי ארונות נתפשים כמוצר יוקרתי שרק בעלי בתים ו/או דירות גדולות יכולים להרשות לעצמם. אולם מסתבר שניתן לעצב גם חדרי ארונות קטנים המתאימים לדירות קטנות, ואשר יספקו לבעליהם פתרון אחסון נוח ויעיל.

מהו חדר ארונות?

חדר ארונות זו נישה מיוחדת בבית, בגודל של חדר קטן ובו ממוקמים ארונות הבגדים. ה"ארון" יכול להיות פתוח, ללא דלתות (באנגלית נקרא סוג זה של ארונות walk-in closet, כלומר, ארון שנכנסים לתוכו), או בעל ארונות עם דלתות.

חדר ארונות נתפר לפי מידותיו של הלקוח ומעוצב בהתאם לצרכיו מבחינת ארגון המדפים, החלוקה למגירות, גובה המדפים וכדומה.

מדוע צריך חדר ארונות בדירה קטנה?

אין ספק כי לחדר ארונות יתרונות רבים: הוא חוסך את הצורך בארונות בכל רחבי הבית, הוא נסתר ואסתטי יותר מארונות, הוא לרוב גדול יותר ולכן יכול להכיל כמות רבה יותר של בגדים, וניתן לארגן את הבגדים בתוכו בצורה הרבה יותר מסודרת ונוחה מאשר בתוך ארון.

דווקא בדירה קטנה וצפופה בה פעמים רבות אין מקום למספר רב של ארונות, חדרי ארונות קטנים יכולים להכיל בנישה אחת ממוקדת את רוב אם לא את כל הביגוד שלכם, ולהוריד משאר החדרים את העומס.

איך ניתן למקם חדרי ארונות קטנים בתוך דירות מוגבלות במקום?

מעצבי פנים גילו כי גם מרחב מצומצם וקטן ניתן לארגן כך שיכיל את כל החדרים והציוד הדרוש בצורה מאורגנת, נוחה ונעימה לעין.

בדרך כלל, כאשר מחליטים לבנות חדר ארונות בדירה קטנה, נדרש תכנון מוקדם והקדשת מחשבה לנושא. כדאי למצוא נישה בבית שאיננה מנוצלת כראוי, או שניתן היה להסתדר בלעדיה. זו יכולה להיות מרפסת שאפשר אולי לסגור את כולה או את חלקה לטובת חדר ארונות קטן, חדר מיותר שהפך ל"מחסן" (כמו חדר של ילד שעזב את הבית), אולי יש חדר בבית שהוא רחב יותר או בעל חלל לא מנוצל שאפשר לסגור חלק ממנו ולהפוך חלק זה לחדר ארונות.

חדר ארונות קטן

לא לשכוח לבדוק את החומרים מהם בנויים חדרי הארונות ואת הפרזולים עליהם בנויים חדרי הארונות

חזרה לעמוד הכתבות

קידום אתרים - אקסטרה || נטביז - חברה לבניית אתרים

קבלת הצעת מחיר ומידע