ארונות הזזה 2020 – מה חדש בתחום

ארונות הזזה הם ללא ספק אחד מפתרונות האחסון הנפוצים כיום בכל סביבת מגורים, וזאת לנוכח היתרונות הרבים הנלווים להצבתו של ארון הזזה בגודל כזה או אחר. יתרונות כגון: ניצול מיטבי של שטח החלל בו מוצב הארון (אתם מוותרים למעשה על שטח המיועד לצרכי פתיחת דלתות הארון), עיצובים מודרניים של ארונות הזזה, טכנולוגיות מתקדמות המאפשרת הזזה קלה ונוחה של דלתות ההזזה ויתרונות נוספים הבאים לידי ביטוי בתכנון המיטבי של גוף הארון והתאמתו לצרכי האחסון השונים הנחוצים לכם.

ארונות הזזה 2020 – כל החידושים האחרונים בתחום

כאשר מדברים על חידושים בתחום ארונות הזזה, מדברים בין היתר על חידושים הקשורים גם לחזית העיצובית של הארונות, גם לפתרונות האחסון השונים המוצעים לכם בגוף הארונות וגם על פיתוחים טכנולוגיים ההופכים את השימוש בארונות ההזזה לנוחים וקלים יותר.

בכל הנוגע לחידושים הקשורים לחזית העיצובית של ארונות ההזזה, תוכלו ליהנות כיום בין היתר מעיצוב ארונות הזזה עם הדפס. ארונות אלו, מגיעים גם דלתות זכוכית מחוסמת הניתנת להדפסה, כאשר עיטורי ההדפסים השונים ניתנים לבחירה בהתאם לגוון וסוג העיטור המועדף עליכם. כמו כן, בחלק מהמקרים של עיצוב ארונות הזזה בהתאמה אישית, עומדת לרשותכם האפשרות לבחור תמונה מסוימת אותו תרצו להדפיס על גבי דלתות ההזזה.

בכל הנוגע לחידושים המוצעים לכם בנושא פתרונות האחסון השונים בגוף הארונות, תוכלו ליהנות מחידושים שונים כגון: מדפים מתכווננים ומודולאריים הניתנים לשינוי בהתאם לצרכי האחסון הנחוצים לכם, תאי מגירות נשלפות, מערכת תלייה (קולבים) נשלפת ופתרונות אחסון נוספים.

בכל הנוגע לחידושים המוצעים לכם בתחום הפיתוחים הטכנולוגיים אשר התווספו בשנים האחרונות לארונות ההזזה תוכלו למצוא מגוון רחב של פיתוחים ההופכים את השימוש בארונות ההזזה לחווייתי יותר ונוח הרבה יותר. בין יתר הפיתוחים האחרונים תוכלו למצוא: הטמעת מסך טלוויזיה מובנה בדלתות ההזזה, התקנה של מנגנון טריקה שקטה במסילות ההזזה, התקנה של מנגנון קפיץ חוזר המונע בריחה של דלתות ההזזה מהמסילה גם במקרים של טריקה חזקה במיוחד ופתרונות טכנולוגיים נוספים כגון: תאורת פנים, דלתות הזזה חשמליות הנפתחות לצד הרצוי בלחיצת כפתור ופיתוחים נוספים.

ארונות הזזה – מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים?

כאשר אתם ניגשים לרכוש ארון הזזה מודרני ומעוצב, חשוב להתייחס לא רק לסגנון העיצובי של הארון אלא גם לחומרי הגלם מהם מיוצר גוף וחזית הארון. כמו כן, מומלץ לבדוק האם החברה באמצעותה אתם רוכשים את הארון מבצעת עבורכם התאמות מידה (גובה, רוחב ועומק) במידת הצורך והאם היא מספקת לכם שירותי התקנות מטעמה או מטעם גורם מקצועי חיצוני הפועל בשיתוף פעולה מלא יחד איתה. ההתקנה של ארונות ההזזה, חייבת להיעשות על ידי בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחום ולכן חשוב לבדוק מראש מי מתקין עבורכם את הארון ועד כמה הוא מתמצא בהתקנה והרכבה של ארונות הזזה מהסוג אותו רכשתם.

לקטלוג המלא לחצו כאן >> ארונות

 

חזרה לעמוד הכתבות

קידום אתרים - אקסטרה || נטביז - חברה לבניית אתרים

קבלת הצעת מחיר ומידע