חדר ארונות – יתרונות מול חסרונות

חדרי ארונות: יתרונות מול חסרונות

כאשר עולה הצורך לבחור בפתרון אחסון לבגדים בבית, רבים מוצאים עצמם מתלבטים מה עדיף: חדרי ארונות או ארונות רגילים. כמובן שלכל פתרון יש יתרונות וחסרונות. לחדר ארונות יש כמה יתרונות בולטים ומספר חסרונות שיש לקחת בחשבון.

חסרונות של חדרי ארונות

גוזל מקום: חדרי ארונות הם בעלי מרחב גדול וממוקמים לרוב בחדרון מיוחד בבית. לא בכל בית אפשר להקצות חלל למטרה זו, ולכן זהו פתרון אפשרי רק לבעלי דירות או בתים מרווחים.

לא מתאים לאנשים לא מסודרים: מכיוון שמדובר בחלל גדול המכיל כמות רבה של פריטים, חדרי ארונות דורשים יותר הקפדה על סדר וארגון. אנשים לא מסודרים, עלולים לאבד מהר מאד את הידיים והרגליים בין ערימות הפריטים המעורבבים, ולא למצוא דבר.

חדרי ארונות הם פתרון אחסון נח ואסתטי. חדר ארונות אינו מתאים לכולם, אך מי שיכול להתקינו בביתו ייהנה מיתרונותיו הרבים.

חדר ארונות

יתרונות של חדרי ארונות

מרחב: חדרי ארונות הם רחבים וגדולים יותר מארון בגדים ויכולים להכיל בתוכם כמות רבה של פריטים. יתרון זה של מרחב מאפשר להכניס את כל הביגוד הביתי לתוך חדר הארונות: בגדי כל העונות, הבגדים של כל בני הבית, וגם כל סוגי הבגדים, כגון בגדים הדורשים תליה כמעילים, או חולצות כותנה. בנוסף, נכנסים לחלל זה חפצים נוספים כמו נעליים, מצעים ועוד. תכונה זו חוסכת את הצורך בהוספה של עוד ועוד ארונות התופסים מקום בחלל הביתי.

נוחות: המרחב יוצר נוחות הן בסידור הארון והן במציאת הפריטים שבתוכו. ניתן להסתובב בנוחות בין המדפים, כשלמעשה כל פריטי הלבוש נגישים ונמצאים בהישג יד. מרחב זה פוטר מהצורך באחסון הבגדים במדפים גבוהים ולא נוחים כמו בארונות רגילים.

סדר ואסתטיקה: חדר ארונות מוציא את הבלגן של הבגדים מחדרי הבית ומרכז אותו במקום אחד, נסתר מהעין. כך חדרי הבית נשמרים תמיד מסודרים ללא ערימות של בגדים.

קל לסידור וניקוי: חדר זה הוא קל יותר לסידור ולשמירה על הסדר מאשר ארון רגיל שהוא מוגבל במקום.

מאוורר יותר מארון רגיל: אחת הבעיות בארונות רגילים היא נטייתם להעלות עובש עקב כניסה של לחות. חדר ארונות מאוורר יותר מארון רגיל ולכן נוטה פחות להצטברות עובש.

חזרה לעמוד הכתבות

קידום אתרים - אקסטרה || נטביז - חברה לבניית אתרים

קבלת הצעת מחיר ומידע